Lazerinė chirurgija

Lazerinis veido šlifavimas – tai vienas populiariausių metodų, kurį naudoja raukšlių bei spuogų pašalinimui. Yra viena liftingo priemonių ir turi keletą pavadinimų: lazerinė dermabrazija, raukšlių šalinimas lazeriu, lazerinė chirurgija, lazerinė vaporizacija ir t.t. Visi šitie terminai reiškia tik vieną – lazerio panaudojimas šalinant raukšles ir randus po spuogų.

Lazerinė raukšlių chirurgija pašalina raukšles ir randus po spuogų lazerio pagalba. Lazerio spindulis įsiterpia į odos paviršutinį sluoksnį ir sukelia ląstelių išgaravimą. Senų sluoksnių pašalinimo, o por to ir regeneracijos, dėka vyksta ląstelių išgaravimas. Galiausiai smulkios raukšlės dingsta, o gilios (mimiškos) – sumažėja. Randai po spuogų tampa mažiau matomi. Be to lazeris pagerina odos tonusą, jos išorinį įvaizdį, splavą ir išligina jos tekstūrą.

Žinoma, lazeris pagerina odos išorinį įvaizdį, tačiau tam, kad gauti pilną efektą, gali prireikti keletą procedūrų. Ir atstatymo laikotarpis po lazerinio gydymo nėra toks greitas ir lengvas.

Kontaktai

gyd. Marija Kukanova

www.plastikoschirurge.lt
+370 699 93946
kukanova@takas.lt