Cheminis odos šveitimas

Cheminis odos šveitimas – tai odos valymo procedūra, kurios metu įvairios rūgštys pašalina paviršinių raginių odos ląstelių sluoksnį. Oda palygėja, paskaistėja, sumažėja porų kimšimasis, greičiau išnyksta po spuogų likusios dėmelės ir švieži randeliai. Oda tampa standesnė ir stangresnė, išnyksta smulkios raukšlelės, išbąla pigmentinės dėmės. Piulingai yra labai populiarūs tarp moterų.
Odos švetimas rekomenduojamas, kai yra padidėjusi pigmentacija, poakniniai odos pakitimai, veido rožinė, odos senėjimo problemos (smulkios raukšlelės, odos nelygumai, spalvos ir tonuso pakitimai).

Kaip ir kitos procedūros, cheminis šveitimas turi savo kontraindikacijų. Šis odos gydymas nerekomenduojamas esant lėtiniams veido odos infekciniams pakitimams (aktyviems akne, pasikartojančiai lūpų pūslelinei), taip pat vartojant retinoidus.

Specialaus pasiruošimo nereikia, procedūra nėra sudėtinga, jos etapai trunka 10 – 40 min.

Reabilitacija, priklausant nuo šveitimo tipo, trunka nuo 3 iki 10 dienų. Po procedūros rekomenduojama 24 valandas neprausti ir neliesti veido. Eiti į soliariumą ar degintis saulėje nerekomenduojama 1 savaitę laiko.

Galutinį rezultatą galima bus įvertinti praėjus visą procedūrų kursą, paprastai po 3-4. Efektyvumo trukmė yra individuali, bet vidutiniškai sudaro 1 metus. Cheminių šveitimų kursą galima pakartoti. 

Kontaktai

gyd. Marija Kukanova

www.plastikoschirurge.lt
+370 699 93946
kukanova@takas.lt