Vokų chirurgija

Vokų chirurgija (vokų plastika), techniškai žinoma kaip blefaroplastika, tai procedūra, skirta pašalinti pašalinti viršutinių ir apatinių vokų riebalus, odos bei raumenų perteklius. Blefaroplastika pataiso viršutinių ir apatinių vokų maišelių „užgriovimą“, tai yra tokius bruožus, dėl kurių veidas atrodo pavargęs, niūrus, padaro mus vyresnius negu esame iš tikrųjų. Kartais gali trukdyti normaliam regėjimui.

Dažniausiai atliekama naudojant vietinę anesteziją, arba retais atvejais, jeigu tai yra kitos operacijos dalis – naudojant bendrąją anesteziją, priklausant nuo chirurgo. Paprastai pacientas laikomas klinikoje kelias valandas po operacijos.

Dauguma pacientų, kuriems padaroma blefaroplastika, pradeda skaityti arba žiūrėti televizorių po 2-3 dienų. Toks pacientas grįžta į darbą po savaitės arba po 10 dienų. Kartais būtina nešioti akinius nuo saulės kelias savaites arba pridėti prie vokų filtrus nuo saulės.

Randai gali būti rožinės spalvos pirmaisiais mėnesiais. Su laiku dingsta, kol nepavers švaria, beveik nematoma linija.

Blefaroplastikos rezultatai lieka ilgiems metams; dažniausiai rezultatai yra pastovūs.

Džordžas Kluni (George Clooney) iki (po kaire) ir po operacijos (po dešine) Džordžas Kluni (George Clooney) iki (po kaire) ir po operacijos (po dešine)

 

Neseniai Džordžas Kluni pareiškė, kad turi savo pagerintą išorę blefaroplastikos dėka. Dažnai mes žiniasklaidoje matome visiškai išvaizdą atnaujinusias garsenybes ir mums sunku atspėti – kaip tai buvo padaryta. Daug „žvaigždžių“, net gana jaunų, atnaujina savo išvaizdą -  pašalina šiuos nemalonius maišelius po akimis, kurie karatias yra paveldėtiniai. Bet dabar galima pagerinti išvaizdą savo noru, dabar mes turime priemones. Be to, plastinė chirurgija jau ne tik „išrinktiesiems“, nes kainos demokratizavo sektorių, ir mes galime ją priimti. Sprendimas priklauso tik nuo mūsų.

Norite atrodyti geriau ir jausti, kad išvaizdos pakeitimas gali padėti jūsų gerovei? Tada pirmyn.

Kontaktai

gyd. Marija Kukanova

www.plastikoschirurge.lt
+370 699 93946
kukanova@takas.lt